Eşref ŞEKERLİ

ww.esrefsekerli.com.tr

 
Bir tarım ülkesi olan güzel ülkemiz Türkiye’nin günümüze kadar gelen süreçte gerek eksik ve hatalı yöntemler gerek yanlış hamleler gerek yanlış politikalarla, tarım ve hayvancılık alanında Avrupa’yı ve standartlarını neden yakalayamadığımızın farkına ve bilincine vararak, tarım ve hayvancılıkta bizzat şahsım Eşref Şekerli olarak, bilmediğim, deneyip olumlu veya olumsuz tecrübe etmediğim, spekülatif, çiftçiyi ve hayvancıyı yanlış yönlendirecek hiç bir ürün ve hizmeti vermem ve yönlendirmem.
 
Bu prensiple yola çıkan bir kardeşiniz olarak 2003 yılında bir girişimci olarak girdiğim tarım ve hayvancılık sektörüne dair günümüze kadar geçen süreçte tecrübelerimden edindiğim bazen kar bazen zarar ederek öğrendiğim metodları ve uygulamaları gerek yeni girişimci gerek atadan bu sektörde olan çiftçi kardeşlerimle paylaşmaktan hiç çekinmedim.
 
İşte bu doğrultuda www.esrefsekerli.com.tr  aracılığı ile kendim kullandığım, emin olduğum tavsiye ettiğim ürünlerin ve hizmetlerin satışını yapmak üzere bir portal kurmuş bulunuyorum.
 

Eşref Şekerli Kimdir?

 
Eşref Şekerli çiftçidir. Çiftçi dostudur. Çiftçinin cebine 3 kuruş daha fazla nasıl girer diye diyar diyar gezen ekip biçen hayvanına yediren, aldığı olumlu olumsuz sonuçları herkesle ve bütün şeffaflığıyla paylaşan bir çiftçidir. Ette ve sütte verim sağlamak için, girdi ve yem maliyetlerini düşürmek, çiftlik yönetimi ve idaresi tarafından oluşan aksaklıkların giderilmesi, yem bitkileri ve çiflik yönetimi danışmanlığı alanlarında kendisini geliştirmiş bir çiftçidir.

Daha fazla bilgi almak ve şahsımla iletişime geçmek isterseniz lütfen sosyal medyadan takip ediniz.
 
E-ticaret sitemiz için tıklayın.
Facebook için tıklayın.
YouTube kanalım için tıklayın. Kanalıma abone olmayı unutmayın.
Twitter hesabım için tıklayın.
Instagram hesabım için tıklayın.Profesyonel Çiftlik Kurulumu ve Uzman Ot Yetiştiriciliği...